שיטת לילה טוב הינה שיטה הדרגתית המחולקת לשלבים.
תהליך הגמילה מגורמי התלות החיצוניים מתבצע בצורה הדרגתית כאשר תמיד ניתן לו אופציה מותרת במקום זו האסורה.

התהליך כולל:

פגישת אבחון: אשר מתקיימת בנוכחות שני ההורים (רצוי). במהלך הפגישה נבחן את שגרת יומו של ילדכם ואת הרגלי שינה שלו הן בלילה והן ביום. כמו כן, נאתר את גורמי התלות החיצוניים בהם תלוי על מנת להירדם.

לאחר איסוף המידע, נתאם ציפיות ונגדיר יעדים אשר ילוו אותנו במהלך התהליך כאשר יעד הכרחי להצלחת התהליך הינו שהילד יירדם באופן עצמאי ללא תלות בגורם חיצוני (בכל הירדמות). בנוסף, אתם ההורים תגדירו את מספר הפעמים בהם אתם מעוניינים להאכיל את ילדכם במהלך הלילה (אם בכלל).

לסיום, לאחר שתקבלו הסבר מקיף אודות שיטת לילה טוב ושלביה השונים נבנה יחדיו תוכנית עבודה על פי האבחן הראשוני ועל פי שיטת לילה טוב בהתאם להרגלי משפחתכם וילדכם.

ליווי יומיומי במייל ותמיכה טלפונית: למשך כל התהליך הנמשך 4-6 שבועות (עד להגעת היעד הסופי) וכשבועיים נוספים של תקופת הטמעה. לאורך כל התהליך תעדכנו אותי מידי יום על היום שעבר ותקבלו פידבק והנחיות ללילה הקרוב. הליווי וההדרכה היומיומיים הכרחיים להצלחת התהליך שכן לכל שינוי ולכל תגובה יש משמעות. ולכן, בעזרת עקביות והתמדה מצדכם והכוונה יומיומית שלי, ילדכם ירכוש הרגלי שינה בריאים!Comments are closed.