משפחת קידר:

הגענו אלייך לאחר ששכחנו מה זה לישון לילה שלם ולאחר שצפינו במעיין מתעורר מדי בוקר עייף ולכן אינו ממצה את יכולותיו במהלך היום, בוכה ומנדנד. מדי לילה היה מעיין מתעורר מספר פעמים ונרדם רק לאחר בקבוק, ליטופים והתייחסות ארוכה מצידנו. ניסנו כל מיני שיטות, כאלה שהאמנו בהם וכאלה שלא ולמעשה הגענו אלייך שהיינו כבר אובדי עצות והיינו מוכנים לנסות כמעט הכל…
בפגישה איתך סיפרת לנו על שיטת "לילה טוב", השיטה מצאה חן בעיננו – מכילה את הילד, נותנת לו מענה לצרכיו ובמקביל מציבה גבולות ומעודדת לעצמאות – החלטנו ללכת עם השיטה.
הדרך לא הייתה קלה ודרשה מחויבות גדולה מצידנו. ומצידך, סבלנות והשקעה.
היו פעמים שכמעט ונשברנו אך את היית לצידנו ושמענו את קולך נוזף בנו ברגעים שהיה צורך, מעודד שצריך ותומך.
וכך עברו להם חודשיים-שלושה וזכינו להשכיב את מעיין בלילה בשמחה ובחיוך ולדעת שמרבית הסיכויים שנפגוש אותו שוב רק בבוקר  (לפעמים קצת מוקדם מדי…) רענן ומחייך.

תודה !
יעל ואיתי


משפחת ויינגולד:

טלי היקרה,
אין מילים בפינו להודות לך!!!
מהרגע שנפגשנו הבנו שפגשנו את האחת שתשנה את חיינו… וכך אכן היה!
הצלחת לעשות את הלא יאמן, ובזכותך בן ישן כמו מלאך!!!
הרבה זמן תהינו במה אנחנו טועים ולמה אנחנו לא מצליחים ללמד את בן לישון לבד או לגרום לו לאהוב את השינה כמונו, ואת הצלחת לשנות את צורת תפיסתינו והרבה מעבר לנושא השינה.
והאמת, עכשיו הדברים הרבה יותר "נכונים" עבורנו!!!
המשיכי בעבודת הקודש שאת עושה – כי גם הורים יכולים לישון בלילה!!!

ושוב המון תודות,
יפית ורן
ההורים של בן

 

משפחת משיח:

לטלי המקסימה,
אחרי 9 חודשים של לילות חסרי שינה בהם נטע ושחף העסיקו אותנו מסביב לשעון סוף כל סוף אנו יכולים לשתות כוס יין בשעות הערב המוקדמות (-:
כניסתינו למעגל ההורות לא הייתה קלה כלל. אחרי שנטע ושחף השתחררו מהפגייה היינו צריכים ללמוד בכוחות עצמינו כיצד מתפקדים פתאום כהורים ועוד לשניים.
לא היה לנו רגע לנשום וכל כוחינו וזמננו הוקדש למתוקים שלנו…
אבל הגיע השלב שבו שנינו היינו תשושים ועייפים והבנו שאיננו מסוגלים עוד לשרוד ללא שינה איכותית בלילה והבנו כי זה פוגע גם ביקר לנו ביותר!
ואז פגשנו אותך (-:
ההתחלה הייתה קשה! מאוד! לעשות את התהליך עם שני תינוקות לא היה פשוט בכלל אבל בזכותך הבנו כי אנו נותנים לילדינו את המתנה הכי טובה שניתן לתת…
את הצלחת לרומם אותנו כש"נפלנו", שיבחת אותנו כשהצלחנו, החזרת אותנו למסלול כשסטינו והכי חשוב נתת לנו את הכלים הנכונים על מנת ללמד את ילדינו כיצד ללכת לישון עם חיוך ולישון לאורך לילות שלמים!!!

תודה לך מקרב לב שהיית שם כשהיינו צריכים אותך!

יעל וצור

Comments are closed.